Černá kronikaZlín

A chinese lion statue

Tato sekce Černé kroniky slouží jako rozcestník zpravodajství pro jednotlivá města České republiky.Masters Of Rock: Policie chytila dvojici zlodějů, půjdou do vězení až na jeden rok

„Na Masters jsme si přijeli vydělat nějaké peníze,“ uvedl do protokolu jeden ze dvojice mužů, které policisté dnes nad ránem chytili při krádežích ve stanovém městečku ve Vizovicích. Dva cizinci prohledávali stany a lidem, kteří v nich spali, a kradli jim peníze nebo stravenky.

Dnes po půlnoci se válela v centru Zlína opilá dvojice, holčička nad nimi: „To jsou moji rodiče!“

Zlínští policisté dnes krátce po půlnoci zadrželi muže a ženu, kteří se na mol opilí povalovali v centru Zlína. To by pravděpodobně nikoho až tak nepřekvapilo, ale nad nimi se skláněla malá holčička. Kvůli ní nás lidé zavolali a policisté ihned začali jednat.

Hazardní hru se životem prohrál mladý cyklista. V noci bez světel, v protisměru čtyřproudové silnice čelně vlétl do protijedoucího auta

Šestadvacetiletý cyklista včera (pondělí 2.srpna) zemřel při dopravní nehodě na Jižních Svazích. Jeho jízda byla hazardní: řítil se kolem půl jedenácté v noci na neosvětleném kole a navíc v protisměru.

Nemohoucí invalida bodl policistu nožem do hrudníku

Z nepohyblivého invalidy se dnes v noci (z pondělí na úterý 20.července) stal agresivní útočník podezřelý z trestného činu. Třiasedmdesátiletý muž zaútočil na příslušníka pohotovostního a eskortního oddělení nožem s oboustrannou čepelí. Mladého policistu nečekaně bodnul do hrudníku.

Tříletý chlapeček zachránil svou matku. Chtěla skočit z balkónu

Teprve tříletý chlapec výrazně pomohl k záchraně své maminky. Třiadvacetiletá žena se včera (ve středu 23.června) před devátou hodinou večer rozhodla skočit ze šestého patra panelového domu na Jižních Svazích.

Mladík nepřežil čelní střet s náklaďákem. Na vině byla velká voda a vysoká rychlost

Jeden mladý lidský život si vyžádala dopravní nehoda, která se stala ve středu 2.června dopoledne ve Zlíně na ulici Březnická. V osobním autě Honda zemřel devatenáctiletý řidič.


Slevy pro čtenáře

Web Černá kronika nevidí svět černě a chce vám přinášet i dobré zprávy. Proto bychom vás rádi oslovili s nabídkou slev v prodejnách po celé republice. Více o slevách najdete zde.

Všechny zprávy na jednom místě

Černá kronika přináší aktuální zpravodajství pro všechny, ať už je městem, kde žijete, Praha, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, nebo jakékoli další město či vesnice!

O webu

Černá kronika - pistole

Také už vás nebaví číst zprávy plné politických afér, rozepří a tahanic mezi politickými stranami? Při čtení novinek z hospodářství se nudíte? Pak je tady pro vás Černá kronika.

Zajímavé odkazy


Sponzoři

Chcete se domluvit? Pojďte studovat jazykové kurzy v Hranicích.
Potřebujete překlad do češtiny? Obraťte se na ceskypreklad.cz.