Černá kronikaPlzeň

A chinese lion statue

Tato sekce Černé kroniky slouží jako rozcestník zpravodajství pro jednotlivá města České republiky.Muž převážel velké množství sazenic rostliny konopí, policisté ho dopadli

Kriminalisté z 2. oddělení obecné kriminality z Územního odboru Plzeň - venkov sdělili 33letému muži podezření ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Bezpečnostní opatření – pátrání v chatových oblastech

V tomto týdnu prováděli policisté z Územního odboru Plzeň - venkov kontrolu chatových oblastí. Zaměřili se především na chatařské oblasti v okolí vodní přehrady Hracholusky a dále v Nepomuku a Blovicích.

Podnapilý muž nebyl schopný mluvit ani chodit.

Dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota přes 1,7 promile alkoholu.

Dopravní nehoda v prostoru čerpací stanice

Pod vlivem alkoholu vjel na čerpací stanici v protisměru, při otáčení narazil do světelné tabule.

Krádež peněženky z rodinného domu

Neznámý pachatel včera večer v blíže nezjištěné době od 19.00 hodin do 20.45 hodin odcizil z rodinného domu v Plzni v Pittnerově ulici peněženku s finanční hotovostí a platební kartou.

Potácel se mezi vozidly

Policisté z oddělení hlídkové služby v Plzni projížděli včera krátce po sedmé hodině odpoledne Kollárovou ulicí v Plzni, když si všimli nějakého muže, který se vrávoravou chůzí pohyboval mezi jedoucími vozidly.


Slevy pro čtenáře

Web Černá kronika nevidí svět černě a chce vám přinášet i dobré zprávy. Proto bychom vás rádi oslovili s nabídkou slev v prodejnách po celé republice. Více o slevách najdete zde.

Všechny zprávy na jednom místě

Černá kronika přináší aktuální zpravodajství pro všechny, ať už je městem, kde žijete, Praha, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, nebo jakékoli další město či vesnice!

O webu

Černá kronika - pistole

Také už vás nebaví číst zprávy plné politických afér, rozepří a tahanic mezi politickými stranami? Při čtení novinek z hospodářství se nudíte? Pak je tady pro vás Černá kronika.

Zajímavé odkazy


Sponzoři

Chcete se domluvit? Pojďte studovat jazykové kurzy v Hranicích.
Potřebujete překlad do češtiny? Obraťte se na ceskypreklad.cz.