Černá kronikaOlomouc

A chinese lion statue

Tato sekce Černé kroniky slouží jako rozcestník zpravodajství pro jednotlivá města České republiky.Okradená seniorka

Tentokrát záminka o vyplacení bonusu za odběr vody

Nepřizpůsobil jízdu stavu vozovky, přehlédl chodkyni na přechodu a srazil ji

Ve čtvrtek kolem 20:46 hodin došlo k dopravní nehodě na ulici Okružní v Olomouci. Řidič osobního auta Ford Focus jel po ulici Okružní od ulice Hraniční ve směru k Tř. Míru. V uvedenou dobu přecházela po osvětleném přechodu pro chodce sedmatřicetiletá žena.

Další mladý život vyhasl na silnici kvůli nepřiměřené rychlosti

Řidič motorového vozidla Mazda jedoucí po 5. hodině ranní po silnici směrem od Olomouce na Sv. Kopeček nezvládl pravděpodobně v důsledku nepřiměřené rychlosti řízení

Celníci zadrželi afrického pašeráka s břichem plným kokainu

Olomoučtí celníci letos odhalili již druhý případ pašování kokainu v těle. Mluvčí jejich oblastního ředitelství Marie Bortlová ve středu informovala agenturu Mediafax, že Afričan převážel v břišní dutině čtyři kontejnery s kokainem.

Mladík napadl dívku. Okolo stojící lidé ho skopali tak, že skončil v nemocnici

Dvaadvacetiletý muž napadl v sobotu večer za dosud nezjištěných okolností v Olomouci dívku. Agenturu Mediafax informovala v neděli policejní mluvčí Jitka Dolejšová, že skupina opodál stojících osob pak mladého muže povalila na zem a kopala do něj natolik, že si to vyžádalo lékařské ošetření.

Mladý cyklista vedoucí kolo za neznámých okolností upadl na chodník a zemřel

Osmatřicetíletý cyklista zemřel ve středu večer ve Chválkovické ulici v Olomouci. Agenturu Mediafax o události informovala ve čtvrtek policejní mluvčí Marie Štrbáková.


Slevy pro čtenáře

Web Černá kronika nevidí svět černě a chce vám přinášet i dobré zprávy. Proto bychom vás rádi oslovili s nabídkou slev v prodejnách po celé republice. Více o slevách najdete zde.

Všechny zprávy na jednom místě

Černá kronika přináší aktuální zpravodajství pro všechny, ať už je městem, kde žijete, Praha, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, nebo jakékoli další město či vesnice!

O webu

Černá kronika - pistole

Také už vás nebaví číst zprávy plné politických afér, rozepří a tahanic mezi politickými stranami? Při čtení novinek z hospodářství se nudíte? Pak je tady pro vás Černá kronika.

Zajímavé odkazy


Sponzoři

Chcete se domluvit? Pojďte studovat jazykové kurzy v Hranicích.
Potřebujete překlad do češtiny? Obraťte se na ceskypreklad.cz.