Černá kronikaLiberec

A chinese lion statue

Tato sekce Černé kroniky slouží jako rozcestník zpravodajství pro jednotlivá města České republiky.Namísto mobilního telefonu dostal parfém

Na internetovém bazarovém portálu si objednal mobilní telefon 19 letý mladík ze Semilska. Zaplatil za něj 8 500 korun, ale když balík rozbalil, žádný mobil v něm nenašel.

Štědrý večer stařenka strávila na traumatologii, přepadli ji na ulici a zlámali obě ruce

Dne 24. prosince kolem 18. hodiny přepadl v ulici Květnové Revoluce v Liberci neznámý útočník 76 letou ženu a přivodil jí zlomeniny pažních kostí na obou rukách.

Zloděj si z volkswagenu vypůjčil vybavení za 150 000 korun.

Vybavení za 150 000 korun zmizelo z pondělí na úterý z osobního vozidla značky Volkswagen Passat Variant, zaparkovaného ve Vysoké ulici v Liberci. Po pachateli krádeže policisté pátrají.

Při fotbalovém utkání mezi FC Slovan Liberec a AC Sparta Praha museli zasahovat policisté

V sobotu v podvečer se na stadionu U Nisy sehrálo fotbalové utkání mezi celky FC Slovan Liberec a Sparta Praha. Utkání bylo vyhodnoceno jako rizikové. Na utkání do Liberce přijelo hostujícímu týmu fandit zhruba šest stovek fanoušků Sparty. Již příjezd některých z nich se neobešel bez problémů. Policisté museli řešit některé z nich, kteří jeli na utkání vlakem a po cestě jej zdemolovali. V Turnově je policisté zkontrolovali, ztotožnili a hlavním aktérům udělili blokové pokuty. Další exces řešili policisté na benzinové čerpací stanici v ulici Chrastavská, kdy jeden z fanoušků odpálil pyrotechniku.

Ukradli motorku a další věci

Liberečtí kriminalisté objasnili ve velmi krátké době případ krádeže motorky. Během několika dnů po spáchání skutku zadrželi tři pachatele a současně zajistili i převážnou část odcizených věcí. Včetně motorky.

Způsobil dopravní nehodu. Nadýchal přes tři promile.

Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky se bude nejspíš zpovídat 45letý muž z frýdlantského výběžku. Ten 3. března v pravé poledne havaroval v Hejnicích v ulici Jizerské s VW Transportérem, kdy po projetí pravotočivé zatáčky nezvládl řízení, vyjel ze silnice a poškodil plot rodinného domu.


Slevy pro čtenáře

Web Černá kronika nevidí svět černě a chce vám přinášet i dobré zprávy. Proto bychom vás rádi oslovili s nabídkou slev v prodejnách po celé republice. Více o slevách najdete zde.

Všechny zprávy na jednom místě

Černá kronika přináší aktuální zpravodajství pro všechny, ať už je městem, kde žijete, Praha, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, nebo jakékoli další město či vesnice!

O webu

Černá kronika - pistole

Také už vás nebaví číst zprávy plné politických afér, rozepří a tahanic mezi politickými stranami? Při čtení novinek z hospodářství se nudíte? Pak je tady pro vás Černá kronika.

Zajímavé odkazy


Sponzoři

Chcete se domluvit? Pojďte studovat jazykové kurzy v Hranicích.
Potřebujete překlad do češtiny? Obraťte se na ceskypreklad.cz.