Černá kronikaJihlava

A chinese lion statue

Tato sekce Černé kroniky slouží jako rozcestník zpravodajství pro jednotlivá města České republiky.Řidič nezvládl zatáčku a ve vysoké rychlosti narazil do stromu. Na místě zemřel

V pátek 19. března čtvrt hodiny před jednou hodinou raní se stala tragická dopravní nehoda na Jihlavsku. Třiatřicetiletý řidič vozidla VW Passat jel ve směru od obce Stáj na obec Záborná.

Zvrhlíci zneužívali malé chlapce. Jeden vyfasoval 2,5 roku, druhý jen podmínku

Jihlavský okresní soud ve středu po tříhodinovém jednání vyřkl rozsudek v případu zneužívání mladých chlapců. Obžalovaný Vladimír Parkan (48) odešel od soudu s dvou a půlletým trestem, druhý obžalovaný Ivan Mrázik (25) s podmínkou.

Žárlivost zabíjela: Žena holýma rukama k smrti umlátila expřítelkyni jejího druha

Devětadvacetiletá žena napadla v Jihlavě bývalou přítelkyni svého druha, ta po převezu do jihlavské nemocnice v pondělí dopoledne zemřela. Ve středu agenturu Mediafax o případu informvala mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová.

Řidič Lexusu, který se proháněl v ulicích Jihlavy, nadýchal téměř pět promile

Okolo druhé hodiny odpoledne zadrželi policisté řidiče lexusu, kterému po dechové zkoušce naměřili 4,83 promile alkoholu, muže pak sanitka převezla do nemocnice. Mediafax o tom informovala mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová.

U Jihlavy se na dálnici srazilo šest aut

Na 92 kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu se mezi Větrným Jeníkovem a Humpolcem ve středu okolo šesté hodiny ráno srazilo asi šest aut. Hromadná nehoda zablokovala levý jízdní pruh, informoval server ÚAMK.

Opilý cizinec ničil auto. Bránil se zatčení a zranil policistu

Opilý třiadvacetiletý cizinec, který v pondělí večer utrhl stěrač z vozu Škoda Octavia, se bránil zatčení a zranil zasahující policistku. Policisté ho odvezli na záchytnou stanici a nyní je podezřelý z násilí proti úřední osobě, informoval v úterý agenturu Mediafax Martin Dušek z jihlavské policie.


Slevy pro čtenáře

Web Černá kronika nevidí svět černě a chce vám přinášet i dobré zprávy. Proto bychom vás rádi oslovili s nabídkou slev v prodejnách po celé republice. Více o slevách najdete zde.

Všechny zprávy na jednom místě

Černá kronika přináší aktuální zpravodajství pro všechny, ať už je městem, kde žijete, Praha, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, nebo jakékoli další město či vesnice!

O webu

Černá kronika - pistole

Také už vás nebaví číst zprávy plné politických afér, rozepří a tahanic mezi politickými stranami? Při čtení novinek z hospodářství se nudíte? Pak je tady pro vás Černá kronika.

Zajímavé odkazy


Sponzoři

Chcete se domluvit? Pojďte studovat jazykové kurzy v Hranicích.
Potřebujete překlad do češtiny? Obraťte se na ceskypreklad.cz.